Diskuze

Bolest kolen

Titulek: Re: Re: Senzycol Vložil: dariana Datum: 03.09.2015

mam po 2 operaciach, koleno je priam eleektricky nabite a boli na nekonecno. Co sa tyka akychkolvek kolagenovych a atd pripravkou doplknkou , tie pomahaju iba Vasej penazenke. Brala som ich hajajaj aj 25 obstreky mam a idem neviem co urobit , aby som mohla spat . Niejake lieky neberte nicia ladviny a kolenu na 100% nepomozu, mam to overene od bioxxxchemika

Titulek: Re: Senzycol Vložil: Nikol Datum: 12.01.2015

Já zase používám přímo Enzycol, je to taková odruda jeho, v podstatě první přípravek a ten je přímo na kolena, klouby atp. A jako jedne z jejich produktů, je výborný :)

Titulek: Re: Senzycol Vložil: Tomáš Datum: 13.01.2015

Skutečně, Enzycol je opravdu dobrý přípravek
K zakoupení například zde https://www.prozdravi.cz/enzycol-strong-power-90-50-tob-zdarma.html?d=70191

Titulek: artaxin Vložil: simča Datum: 16.06.2015

hodně sportuji a začíná mě pobolívat levé koleno. Slyšela jsem o artaxinu, pomohlo to někomu z vás?

Titulek: Re: artaxin Vložil: Linda Datum: 29.06.2015

přítel ho používal a opravdu mu pomohl, určitě sotjí za to to vyzkoušet ;)

Titulek: Re: Re: artaxin Vložil: ida Datum: 29.06.2015

kupovala jsem ho na Vánoce babičce a též je s ním moc spokojená. Říkala, že jí opravdu pomohl a to už je, co říct, jen tak něco jí nezabere

Titulek: Re: Re: Re: artaxin Vložil: JulieK Datum: 30.06.2015

Ahoj, hodně sportuji a začíná mě bolet pravé koleno, tak tu projíždím tu diskuzi a zaujalo mě totok. Co je to ten artaxin?

Titulek: Re: Re: Re: Re: artaxin Vložil: simča Datum: 30.06.2015

jsou to tabletky a nejsou ani moc drahé. Stojí 290 kč nebo tak kolem této ceny, ale právě neznám nikoho kdo by ho používál, tak jsem se chtěla informovat :)

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: artaxin Vložil: perila Datum: 30.06.2015

mě ho doporučovali i přímo v lékárně, že si to lidé moc chválí a atˇ ho vyzkouším. Tak jsem ho začala brát a jsem na to zvědavá :)

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: artaxin Vložil: ida Datum: 30.06.2015

no nám ho pro babičku právě taky doporučili, a ona tím, že bere i jiné léky tak nebyl problém jeden přidat :)

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek