Diskuze

Bolest kolen

Titulek: Re: artaxin Vložil: Zdeňka. Datum: 25.01.2017

Beru ho 2 měsíce a pomáhá, dnes si jdu do lékárny pro třetí balení. Taky jsem to měla z diskuse na internetu ale mě fakt pomáhá. Zdeňka.

Titulek: výživa Vložil: Láďa Datum: 23.11.2014

Jsem aktivní sportovec - hraji tenis, fotbal, rád chodím na hory a plavu.. mé klouby dostávají tudíž zabrat. Doktorka mi doporučila Geladrink od Orlingu, že ho doporučuje všem jako prevenci na bolavé klouby - u mě to bylo především pravé koleno. Po první kůře jsem pocítil úlevu. Doporučuji.

Titulek: Koleno Vložil: Jirka Datum: 19.10.2014

Dobrý den. Jsem po dlouhodobější nemocenské, kdy jsem špatně spadl z kola a vykloubil si koleno. Nepřeji to nikomu. Každopádně proč jsem tu - kamarád mi našel nějaký přípravek, Senzycol se jmenuje, který by mi měl rychleji pomoci dostat koleno do původní výdrže. Má s tím někdo zkušenost?

Titulek: koleni vazi Vložil: zaneta Datum: 08.07.2014

dobry den jsem 10 dni po operaci kolenich vazu mnela jsem otocene koleno a cska my roztrhala vazi ted je mam uz sesit ale mam srasny bolsti pri zohybani kolen nejde my ani moc zohnout za 2 ny mam jit na prvni prohlidku a mam strach pac skoro zadnej pokrok neni nevite jak rozcvicit to koleno dekuji moc

Titulek: Kolena Vložil: franta Datum: 28.06.2014

Mě doktor řekl, že tu bolest mám z nedostatku kolagenu a doporučil mi přípravek Colafit, tak jsem ho vyzkoušel a voilá - funguje :D doporučuji :)

Titulek: nesnesitelná bolest Vložil: Vlastik Datum: 22.11.2013

Hrál jsem fotbal bez extremních kontaktů. Cca po 3 dnech mi začalo mírně natékat koleno.Při pohybu snesitelná bolest, ne tak na dotek vnitřní části. Šel jsem k ortopedovi.Koleno mi zrengenoval, zkonstatoval nepatrné prasklinky na povrchu kloubu a vytáhl asi 14ml tekutiny.Místo úlevy cca po 5hod. začalo koleno natékat a nesnesitelně bolet. Bolí při sebemenším pohybu i bez pohybu.Další kontrolu mám za týden. Mám jít do nemocnice, anebo mám to zkusit vydržet,s tím že se možná upraví... Děkuji za odpověď.

Titulek: Re: nesnesitelná bolest Vložil: Karolína Datum: 16.12.2013

Ahoj, já myslím, že nejrozumnější by bylo zkusit zajít za fyzioterapeutem. Přítel měl minulý rok také problém právě s kolenem a hrozili mu operací a nakonec mu pomohla fyzioterapeutka, koleno mu po terapii zatejpovala a příteli se značně ulevilo. Tak bych to možná vyzkoušela...

Titulek: Re: Re: nesnesitelná bolest Vložil: Karolína Datum: 17.12.2013

Zapomněla jsem sem dát kontakt: https://www.fyzioterapiepraha.cz/kontakty . Myslím, že za zkoušku nic nedáte a já je mám s přítelem ověřené. Tak držím palce ať se problém co nejdříve vyřeší.

Titulek: Re: nesnesitelná bolest Vložil: Jana Datum: 30.04.2014

Ahoj, mě na bolest kloubů ze všeho nejvíc pomáhá COLAFIT. Odzkoušela jsem ho po tom, co jsem se dočetla spoustu skvělých referencí a teď ho bere se mnou spousta známých se stejnými problémy.

Titulek: nepretzita bolest... Vložil: Ivana Datum: 04.11.2013

Dobry den, uz 4den ma nepretrzite boli v kolene, pri chodzi,pri chodeni po schodoch,alebo ked si chcem sadnut... =/ je to taka bolest ako ked by mi niekto bol pichol do kolena nieco ostre, davala som si na to kosihoju mast,pomohla mi ale len na par hodin...=/ lekar ku ktoremu chodim,mi vravi ze tam nic nevidi, a ze mam chodit plavat aby sa mi posilnili klby,ale pri plavani mi kolena vyskaju...a on to nie a nie furt pochopit... dakujem za radu...

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek